nawigacja

zakwaterowanie bieszczady

zakwaterowanie bieszczady

Ewidencja czasu pracy Wersety Time Tracking - Co trzeba wiedzieć!

Spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli nie można go zmierzyć, to masz absolutnie żadnego sposobu, by go kontrolować. To powiedzenie jest prawdziwe dla większości rzeczy, ale nie bardziej, niż w czasie, dlatego jest taki ogromny przemysł grafik.

Ale to, co się z tym wiąże, kiedy zebrać razem i dlaczego firma przeszkadza w tym procesie.ile za oc samochodu Jakie są plusy i minusy, i czy są jakieś pułapki? Wiele pytań, dlatego ten artykuł będzie koncentrować się na głównych rodzajów zbierania danych, a także możliwość wyboru należy dokonać dla Twojej firmy.

Więc po co się męczyć zbierając razem na pierwszym miejscu. To jest naprawdę sedno sprawy, a kiedy się do niego, istnieje wiele powodów.

1.So można prawidłowo rozliczać swoich klientów za pracę zrobiłeś. Na przykład, jeśli spędziłem 2 godziny ponownego projektowania strony internetowej, to trzeba obciążyć klienta dla tych 2 godzin swojego czasu, w przeciwnym wypadku nie będzie zarabiać. Można oczywiście mieć stały koszt, który działa również, ale generalnie większość opłat gospodarczej przez godzinę.

zakwaterowanie bieszczady

2.Process poprawa jest kolejnym ważnym powodem, dlaczego warto być w czasie zbierania danych przy użyciu oprogramowania do śledzenia przyzwoity czas, albo przynajmniej proste rozwiązanie grafik, takich jak pióra i papieru. Jednakże, czytaj dalej, ponieważ istnieją sposoby, aby zebrać razem, a to nie jest droga.

3.Theft czasu jest możliwe najbardziej istotnych powodów, dla niektórych organizacji, aby zebrać razem - tak efektywność swoich pracowników można zmierzyć, a leniwe te wyeliminowane. Szorstki, ale faktem.

Rzućmy okiem na trzech prostych sposobów mierzenia czasu.

1.Online Ewidencja czasu pracy: Wariant z systemem Timesheet strony (poniżej), przy czym typowy użytkownik może zalogować się do serwera centralnego, wykorzystując swoją przeglądarkę internetową i wpisać ich wykorzystanie czasu na stronie internetowej na żywo.

Artykuł dzięki: